İstanbul Cep Telefonu Datası

İstanbul Cep Telefonu Datası

Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip olan İstanbul bu konuda dünyadada 34 ‘üncü sırada yer almaktadır . M.Ö. 8500 yılına dayanan kültür yapısı ile bir çok devlete başkentlik yapmış ve asya ve avrupayı bir birinebağlaması ile  ticaret yolunun tek geçiş kapısı olarak görev almıştır.

Denize olan bağlantısı ile bir çok ülkeye deniz yolu ile ihracatı kolaylaştırmıştır. Günümüzde 15 milyonun üzerindeki nüfusu ile bir çok ülkenin nüfusunu geçmiş bir şehir olarak karşımızda durmaktadır. Bu kadar yoğun nüfusun olduğu bir şehirde ticaret önemli paya sahiptir.

Bir çok markanın asya üretim tesisleri ulaşımı ve iş gücü potansiyeliğinin yüksekliği nedeniyle bu şehirde bulunmaktadır . Üretimin yoğun olduğu kadar tüketiminde bol olduğu bu şehirde ticaretin ve reklamın en kestirme yolu olarak İstanbul cep telefonu datası yer almaktadır . Türkiyede % 84 e ulaşan cep telefonu kullanımı ile neden tercih edildiği aşikardır. On beş  milyon nüfusu olan bu şehirin yaklaşık on üç milyona yakın kişi cep telefonu kullanmaktadır . İstanbul Cep telefonu datası ile Hem Avrupa yakasına Hem Asya yakasına hitap edilebilmektedir .

Ticaretin en yoğun yaşandığı ilçeleri ile esenyurt ,küçükçekmece , bağcılar ,ümraniye, pendik ve Bahçelievler başı çekmektedir . Bu ilçelere de ayrı ayrı İstanbul Cep telefonu Datası ile ulaşmak mümkündür. Diyelimki bu ilçelerden birine bi mağaza açtınız ve nasıl tanıtacağınızı bilmiyorsunuz yada bu ilçelerden birinde hali hazırda bir mağazanız var tanıtımını yada yapacağınız bir indirimi duyurmak istiyorsunuz ikisindede aynı yöntemle yani İstanbul Cep telefonu datasını kullanarak bir çok müşteriye ulaşma imkanınız vardır . Kısa sürede bir çok müşteriye ulaşarak hem reklamınızı yapmış oluyorsunuz . Hemde mağazanızdan alış veriş yapan müşterilere tekrar ulaşmak için kendi mağaza datanızı oluşturuyorsunuz .Önemli olan tabiki güncel kullanımda olan numaraları bulmak bu data dan faydalanmaktır . Bu alanda gerçekten profosyonel bir iş çıkaran her türlü sorunuzu net bir şekilde cevaplayan firmalara ulaşmaktır .

Bünyemizde bulundurduğumuz veri tabanı farklı kurumlardan reklam alımına müsade etmiş kullanıcılardan oluşmaktadır .

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?