Cep Datası

Cep Datası

Yapmış olduğunuz iş, pazarladığınız ürün, sunduğunuz hizmet ne olursa olsun güncel Cep Datası na ulaşmadıkça ve geri dönüşü yüksek listelerle işlem gerçekleştirmedikçe kazancınızı arttırmanız maalesef mümkün olmayacaktır. Sizin için hem maddi kayıp, hem de zaman kaybından öteye maalesef geçemeyecektir. Telefon ile etkili pazarlama ve satış gerçekleştirmenin en önemli unsurlarından biri de Cep Datası dır. Nitelikli bilgiler içeren, fire kaybı olmayan ve geri dönüşü yüksek olan Cep Datası ile yapacağınız pazarlama stratejilerinde geri dönüş maksimum seviyede olacaktır. Bu yüzdendir ki güncel bir Cep Datası listesi ile gelirinizi fazlasıyla katlaya bilirsiniz tam aksi durumda ise başladığınız noktadan bir adım dahi öteye gidemezsiniz . Daha önce defalarca aranmış bir müşteri topluluğunun datasına ulaşmışta olabilirsiniz bu geri dönüşümü satışı düşürecektir . Bir başka firmadan muadil ürünü de almış olabilir o yüzden aranan data listesinin güncel olması gerekmektedir .

Bunu bir örnekle açıklayalım : Turizm sektöründe hizmet vermektesiniz açtığınız otel yada devraldığınız otel i tanıtmak istiyorsunuz yada yaz döneminde bir kampanya yaptınız bunu müşteriye ulaştırmak istiyorsunuz bunun en etkili yolu SMS yolu ile müşterilere ulaştırmak istiyorsunuz . Sizin için en uygun Data listesi daha önceki yıllarda tatil için o yöreyi seçmiş ve yaz dönemlerinde tatile giden müşteri portföyü olması gerekmektedir . Bu portföyün daha önceden belirlenip o kişilere SMS gönderilmesini sağlamaktır . İkinci kısım ise daha önce o otelde kalmış müşterilere ulaşıp bu yılda orada kalmasını sağlamak için yapılan yeniliklerin tanıtılması yada yapılmışsa kampanyaların o müşterilere ulaştırılması gerekmektedir.

Telefon Dataları artık Tüm Türkiye bölgeleri dahil şehir şehir yada sektör sektör Cep telefonu kullanıcılarına ulaşılabilmektedir .Bu yüzden aranan data listesinin güncel ve istenilen kırı terlere uygun olması müşterilerin tercih seçeneğini artırmaktadır . Bunun için de işinin ehli olan firmalar ile görüşmek gerekmektedir. Doğru bir liste oluşturmak çok önemlidir . Müşterilerin memnun ayrlması demek daha fazla müşteriye sizin reklamınızı yapması demektir .

Bünyemizde bulundurduğumuz veri tabanı farklı kurumlardan reklam alımına müsade etmiş kullanıcılardan oluşmaktadır .

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?