Bursa Cep Telefonu Datası

Bursa Cep Telefonu Datası

Ülkemizin coğrafı konum olarak Ege bölgesinde bulunan Bursa tabiri yerindeyse Ege nin kalbi konumundadırAkdeniz bölgesi  ile Marmara bölgesinin geçiş noktasında olan Bursa bu özelliği ile merkez konumundadır. Türkiye nüfusunun başını çeken şehirler sıralamasında 6. sırasındadır.  2 milyona yaklaşan nüfusu ile mega şehirlerimizden biridir . Her yıl göç almaya devam ederek büyümesini devam ettirmektedir . Bu kadar yoğun nüfusun olduğu bir şehirde ticaret önemli paya sahiptir.

Türkiyenin başta gelen sanayi merkezlerinden biri olan Bursa Türkiyenin büyük firmalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Üretim tesisleri ulaşımı ve iş gücü potansiyeliğinin yüksekliği nedeniyle bu şehirde ticaretin yüksek oranda gerçekleştiği şehirlerimizden biridir .  Üretimin yoğun olduğu kadar tüketiminde bol olduğu bu şehirde ticaretin ve reklamın en kestirme yolu olarak Bursa cep telefonu datası yer almaktadır . Türkiyede % 84 e ulaşan cep telefonu kullanımı ile neden tercih edildiği bellidir. 2 milyon nüfusu olan bu şehirin yaklaşık 1,5 milyona yakın kişi cep telefonu kullanmaktadır . Bursa Cep telefonu datası ile hem Bursa  geneline hemde ilçelerine ayrı ayrı data bulunabilmektedir .

Ticaretin en yoğun yaşandığı ilçeleri ise : Osmangazi , Yıldırım , Nilüfer , Gemlik ve inegöl başı  çekmektedir . Bu ilçelere de ayrı ayrı Bursa Cep telefonu Datası ile ulaşmak mümkündür. Diyelimki bu ilçelerden birine bi mağaza açtınız ve nasıl tanıtacağınızı bilmiyorsunuz yada bu ilçelerden birinde hali hazırda bir mağazanız var tanıtımını yada yapacağınız bir indirimi duyurmak istiyorsunuz ikisindede aynı yöntemle yani Ankara Cep telefonu datasını kullanarak bir çok müşteriye ulaşma imkanınız vardır . Kısa sürede bir çok müşteriye ulaşarak hem reklamınızı yapmış oluyorsunuz . Hemde mağazanızdan alış veriş yapan müşterilere tekrar ulaşmak için kendi mağaza datanızı oluşturuyorsunuz .Önemli olan tabiki güncel kullanımda olan numaraları bulmak bu data dan faydalanmaktır . Bu alanda gerçekten profosyonel bir iş çıkaran her türlü sorunuzu net bir şekilde cevaplayan firmalara ulaşmaktır .

Bünyemizde bulundurduğumuz veri tabanı farklı kurumlardan reklam alımına müsade etmiş kullanıcılardan oluşmaktadır .

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?