Ankara Cep Telefonu Datası

Ankara Cep Telefonu Datası

Ülkemizin coğrafı konum olarak iç anadolu bölgesinde bulunan Ankara tabiri yerindeyse Anadolunun kalbi konumundadır. Doğu ile batının geçiş noktasında olan Ankara bu özelliği ile hem merkez konumundadır hemde Türkiye Cumhuriyetinin başkenti görevini yapmaktadır . İstanbuldan sonra en yüksek nüfusa sahip olan Ankara 6 milyona yaklaşan nüfusu ile metropol şehirlerimizden biridir  . Bir çok iç anadolu ve doğu bölgesinden her yıl göç almaktadır . Bu yüzden her geçen yıl nüfusu katlanarak artmaktadır .  Bu kadar yoğun nüfusun olduğu bir şehirde ticaret önemli paya sahiptir.

Üretim tesisleri ulaşımı ve iş gücü potansiyeliğinin yüksekliği nedeniyle bu şehirde bulunmaktadır . Üretimin yoğun olduğu kadar tüketiminde bol olduğu bu şehirde ticaretin ve reklamın en kestirme yolu olarak Ankara cep telefonu datası yer almaktadır . Türkiyede % 84 e ulaşan cep telefonu kullanımı ile neden tercih edildiği bellidir. 6 milyon nüfusu olan bu şehirin yaklaşık 4,5 milyona yakın kişi cep telefonu kullanmaktadır . Ankara Cep telefonu datası ile hem Ankara  geneline hemde ilçelerine ayrı ayrı data bulunabilmektedir .

Ticaretin en yoğun yaşandığı ilçeleri ise Çankaya , Keçiören , Yenimahalle , Mamak ,Etimesgut ve Sincan başı  çekmektedir . Bu ilçelere de ayrı ayrı Ankara Cep telefonu Datası ile ulaşmak mümkündür. Diyelimki bu ilçelerden birine bi mağaza açtınız ve nasıl tanıtacağınızı bilmiyorsunuz yada bu ilçelerden birinde hali hazırda bir mağazanız var tanıtımını yada yapacağınız bir indirimi duyurmak istiyorsunuz ikisindede aynı yöntemle yani Ankara Cep telefonu datasını kullanarak bir çok müşteriye ulaşma imkanınız vardır . Kısa sürede bir çok müşteriye ulaşarak hem reklamınızı yapmış oluyorsunuz . Hemde mağazanızdan alış veriş yapan müşterilere tekrar ulaşmak için kendi mağaza datanızı oluşturuyorsunuz .Önemli olan tabiki güncel kullanımda olan numaraları bulmak bu data dan faydalanmaktır . Bu alanda gerçekten profosyonel bir iş çıkaran her türlü sorunuzu net bir şekilde cevaplayan firmalara ulaşmaktır .

Bünyemizde bulundurduğumuz veri tabanı farklı kurumlardan reklam alımına müsade etmiş kullanıcılardan oluşmaktadır .

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Sohbete Başla
Danışman WhatsApp Desteği
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?